| anonim_4396 a întrebat:

Am urmatorul sistem: http://prntscr.com/kv2uut Mi-ati putea spune cum i-as putea face un upgrade intr-un buget de 800-1.000 de lei, pentru a face livestream cu jocul LoL?
Daca mai aveti nevoie de detalii suplimentare despre pc, ma puteti intreba! Multumesc.

1 răspuns:
| NykusorBl3nd a răspuns:

Salut, eu pot face livesteam cu un pc aproape asemanator ca al tau, numai ca eu am un procesor i3 si o placa video geforge 750 ti de 2gb, se misca super bine cu ele.
Nu stiu ce soket si drr ai sa iti recomand un link.