| anonim_4396 a întrebat:

Am varsat iaurt intr-o boxa de sunet si a rams acolo. Stie cineva cum as putea sa scot iaurtul din orificiile boxei? F U N D A

2 răspunsuri:
| TheRealFantasy a răspuns:

Boxa mai mult ca sigur ca are niste 'orificii' in spate pentru suruburi, pe care le poti scoate si separa partile/componentele boxei, si le poti curata pe alea murdare fie cu jet de apa fie cu o carpa/servetel umed. Zic asta din moment ce nu am deschis in viata mea o boxa, dar daca te descurci sa o desfaci sunt 100% sigur ca poti sa ii separi componentele si sa o asamblezi inapoi.

| anonimg a răspuns:

O demontezi si folosești aspiratorul împreună cu o pensula/perie fina pentru curatare.