| madaliyina a întrebat:

Am vazut ca pe facebook este la moda sa iti pui la profil o poza din aceea la care nu poti da like sau comment. Imi puteti spune cum as putea pune la profil o poza din aceea?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - optimizare pagina de start - welcome - http://apps.facebook.com/welcometab/
Succes!

| SmIlEy_4608 a răspuns:

Pai mai intai pui o imagine pe facebook la profil. Si stergi imaginea, din "poze" si iti ramane la profil. Fundiţă?

| madaliyina explică:

Nu la asta ma refer. Deci cand intri pe profilul lui X ( X este o persoana de pe facebook) iti apare o poza noua de profil. Cand dai click pe ea ca sa vazi poza mare nu se deschide poza ci se deschide albumul 'Profile picture'. Si in acest album nu apare ecea poza deci nu ii poti da like sau comment. Sper ca ati inteles :*. Pentru primul care ma ajuta FUNDA :*

| eleena a răspuns (pentru madaliyina):

Probabil persoana respectiva a pus poza, iar apoi a sters-o, dar tu poti vedea poza numai uitandu-te la profil. happy

| eleena a răspuns (pentru madaliyina):

Tu dai click pe profilul unei persoane si vezi acolo o poza. Apoi cand tu vrei sa vezi poza iti apare albumul si poza respectiva nu este, nu? Cum am zis mai devreme, a pus imaginea, iar apoi a sters-o happy Sper ca te-am ajutat :*

| crazytiparit a răspuns:

Foare usor te duci la ftorogafi si o sa vezi acolo si incarca fotografi de profil sper ca team azutat!

| crazytiparit a răspuns:

Foare usor te duci la ftorogafi si o sa vezi acolo si incarca fotografi de profil sper ca te-am azutat!