| HodorogAlexio a întrebat:

Am văzut că se pot descarca GB Ram gratis eu am 8 dacă mai descarc încă 8 se întâmplă ceva? Fără să am 2 plăcuțe de 8 ram

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Memoria RAM este pe placute, asa ca nu poti descarca nimic.
In cazul tau va mai trebui sa cumperi o placuta cu 8 GB RAM.

| PainTech a răspuns:

De ce nu iti descarci si un procesor, eventual si o placa video?
Adica hai sa mai facem un pas si sa descarcam si o masina, daca tot se poate.

Placutele acelea de memorie RAM sunt componente HARDWARE, componente FIZICE. Nu ai cum sa descarci componente hardware.

Probabil ai gasit site-ul https://downloadmoreram.com/.
E facut "la misto" pentru fraieri. Daca apesi pe download nu se descarca absolut nimic.

| 120bulevard a răspuns:

Stii ce o sa se intample? O sa instalezi un ditamai troianul in pc care o sa ti-l faca praf, nimic in viata nu e gratis, asa se spune.