| Krysty2013 a întrebat:

Am vazut ca unele persoane suna de pe calculator (cu net normal) pe un telefon mobil. Cum as putea sa sun si eu de pe calculator pe telefon (sau invers)? Trebuie sa platesc ceva sau cum? Dau funda cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Suna prin Skype sau Call ro. Ambele necesita instalarea software-ului in telefon. E gratis!
https://www.callromania.ro/? rk=40318998e1

Bafta!

Alte răspunsuri
9 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| viviana_anghel a răspuns:

Salut,

Sunt mai multe aplicatii, insa telefonul pe care suni trebuie sa aiba net si instalata aplicatia in cauza. Sa fie conectat la net cand il suni.

Aplicatii: viber, skype, whatsup, vad ca acum poti face si prin fb.