| Eugeniusu a întrebat:

Am vazut la altii pe fb " X si-a actualizat poza de profil", o poza care a avut-o mai de mult si a pus-o acum. Cum sa-mi actualizez si eu o poza care am avut-o pe profil? Am observat ca lor nu le-au disparut like-urile de la poza. As vrea sa-mi ramana si mie like-urile, am incercat deja s-o actualizez dar am postat-o fara niciun like. Cine stie sa-mi spuna primeste funda si vot, multumesc!

Răspuns Câştigător
| DinDej22 a răspuns:

Dai pe,, Schimba poza de profil'' Cauti la sectiunea Poze de profil. (Pozele care le-ai mai avut.) Si iti alegi ce poza vrei. Asa like-urile raman :* Cauta-ma pe facebook daca esti fata laughing :* Raul Bumb :* laughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai clic pe poza pe care o vrei de profil apesi f5 si apoi apesi pe "setare ca poza de profil". De pe telefon (aplicatie) nu se poate