| Inkubus a întrebat:

Am Vodafone 555 blue si sunt pe abonament. Am avut cativa Mb internet pe mobil si i-am consumat stand pe fb..acum mai am net pe mobil dar mi se ia suplimentar si nu vreau. Nu pot sa ma deconectez de pe fb ca sa nu se puna suplimentar! Cine ma poate ajuta? FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu ştiu să îţi spun cum e dacă intri cu ajutorul unor aplicaţii, dar printr-un browser (gen Opera Mini) şi mergi pe m.facebook.com, dacă te conectezi aşa, la sfârşitul paginii trebuie să existe Setări/Settings, unde găseşti setările de securitate, cu opţiunea Sesiune active/Active sessions cu tot.

2 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu, nu poţi, orice accesare costă.
Nu cred că are efect la facebook pe mobil, dar poţi încerca să mergi (pe un pc) la Setări de Confidenţialitate şi apoi dai la Securitate, iar pe ultimul rând ai Sesiuni active. Şi poate reuşeşti să închizi de acolo facebookul pe mobil.

| Inkubus explică (pentru DakotaRoyse):

Dar cum sa intru pe un pc la Setarile de conf. din tel? puppy dog eyes

| DakotaRoyse a răspuns (pentru Inkubus):

Nu ştiu să îţi spun cum e dacă intri cu ajutorul unor aplicaţii, dar printr-un browser (gen Opera Mini) şi mergi pe m.facebook.com, dacă te conectezi aşa, la sfârşitul paginii trebuie să existe Setări/Settings, unde găseşti setările de securitate, cu opţiunea Sesiune active/Active sessions cu tot.