| anonim_4396 a întrebat:

Am vrut sa cumpar un laptop de pe eMAG si am vazut azi ca stocul este epuizat. Vreau sa stiu daca este posibil ca stocul sa se reinnoiasca, sau produsele cu stocul epuizat vor ramane asa.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura telefonic cu ei. Dar nu cred ca stiu nici ei. Departamentul achizitii nu prea comunica cu cei de la informatii.

| MisterSTAG a răspuns:

Bine.Dar vreau sa stiu, in general, daca se reinnoieste stocul produselo sau, un produs cu stoc epuizat asa ramana.