| Strongman a întrebat:

Am window 7 procesor intel pentium dual core 2.2 ghz, 2gb ram si placa video ati radeon hd 3450 de 512 mb si nu prea imi merge bine call of duty 4 si as vrea sa stiu de ce?

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Nu trebuie să cumperi nimic. Cauţi doar pe Google cel mai recent driver de la Ati radeon hd 3450.
http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/radeon_win7-32.aspx
O seară bună! :)

| CosteaVlad a răspuns:

Nu trebuie să-i mai faci absolut nimic. După partea cu instalatul îi mai dai doar un restart. happy
(! ) Trebuie totuși să fii conștient de faptul că o actualizare a driver-ului plăcii video nu reprezintă neapărat rezolvarea problemei, dar categoric, trebui încercat. Problema ar putea fi și din alte cauze, poate chiar sistemul de operare. Pot exista chiar anumite probleme de incompatibilitate între joc și sistem, sau SO (Windows). Dacă tot nu merge, fă un test pe XP și vezi cum merge. happy

| DanDannn a răspuns:

Dai un update la placa video, www.ati.com cauta placa ta video si iaty catalyst 10. 1, e ce lmai bun si iti merge perfect. eventual, inainte joacate 5 minute un joc care solicita placa video, pentru a se incalzi. funda?

| Strongman explică:

Ala 10. 1 trebuie sa il cumpar?

| Strongman explică:

Si dupa ce rezolv partea cu instalatu trebuie sa-i mai fac ceva?