| Gimmy97 a întrebat:

Am windows 10 pro daca dau reset la windows stergand tot din el, adica sa am freshstart happy jocurile o sa-mi mearga mai bine dupa?

4 răspunsuri:
| vladhacker a răspuns:

Cred ca da si el nu o sa se stearga daca e pe discul d asaca spor la munca xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai instalat nu stiu cate prostii pe el, ai o probabilitate foarte mare.

| Acuriousboy a răspuns:

O sa ti mearga putin mai bine insa poti alege daca pastrezi sau nu documentele etc si ce pastrezi

| D4rk1337 a răspuns:

:/ probabil. Dar sa salvezi lucrurile importante pe stick sa nu-ti para rau