| Dinu_Rares_1998 a întrebat:

Am Windows 10, si cand conectez castile mele sunetul se da la 37 % si nu ma lasa sa-l maresc ca da ca vreau sa-l maresc de la 37% la 100% nu ma lasa windowsul. Ce pot sa fac in situatia asta? Castile mele sunt de la Miria da ca va ajuta la ceva.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Fanibu a răspuns:

Cauta pe site-ul producatorului placii de baza driverul audio si reinstaleaza-l.

4 răspunsuri:
| MihaiSKill a răspuns:

Vezi daca sunt bagate bine in aux si vezi ca in bara de jos este un difuzor dal la maxim sau e ceva de la casti sau din setari incearca cu altele sper ca te-am ajutat

| Dinu_Rares_1998 explică (pentru MihaiSKill):

Cu pot sa-l dau la maxim asta imi e problema!

| Dinu_Rares_1998 explică (pentru MihaiSKill):

Nu pot sa-l dau la maxim

| GaborPaul a răspuns:

Intra din bara din dreapta jos la volum, dai click dreapta si apoi dai la optiuni, cauti mixer si dai mai tare castile sau cauti un tutorial pe yt, o sa fie mai explicit acolo