| P3trutz a întrebat:

Am windows 7, iar cand inchid pc-ul dau shutdown din start, dar cate o data imi apare pe butonul acela un scut galben cu semnul exclamarii, si cand dau click imi arata prima faza de inchidere pc si imi spune ca se instaleaza update, de fiecare data, cum pot face sa pot inchide pc-ul normal fara sa mai astept?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Trebuie sa astepti, update-urile sunt necesare. lasa-le sa se instaleze apoi pc-ul se inchide singur. sau a 2a varianta inchide update-urile. intra cu click dreapta my computer, proprietati, in stanga jos ai windows update. da click acolo apoi du-te- tot undeva in stanga la modificare setari. (scuze eu am win 7 ultimate in romanahee hee ). acolo, la important update dai ultima optiune ceva cu never deci sa nu caute update niciodata. dai ok si gatahappy

4 răspunsuri:
| catalin99grigore a răspuns:

Pai nu da click pe scutul acela dai pe ala rosu cu cerc de la shutdown si ti se inchide, bafta, dai fundita?

| P3trutz explică (pentru catalin99grigore):

Ma eu vb de windows 7 nu de xp si in plus nu ai nici un scut rosu unde zici tu

| IceMan37RD a răspuns:

Start-Windows Update-instalezi tot ce e de instalat pe acolo... il inchizi si il aprinzi pc de 2 ori si gata

| CatalinaD1998 a răspuns:

Dans