| ClaudiuBosu a întrebat:

Am windows 7 pe calculator si de fiecare cand ii dau turn off imi arata ca trebuie sa se faca niste updaturi. Cum scap de ele? dau funda.

4 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

In primul rand opreste update-urile daca windowsul e fara licenta..in sensul unei licente cumparate si win descarcat de pe net.pe termen lung vei avea surprize cu windows-ul.
Daca nu descarca update-uri atunci nu are ce instala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Up-dateturile iti trebuiesc de ce sa nu le bagi

| OaiaNinjalău a răspuns:

Eu am avut ceeasi problema si am lasat sa se faca updaturile si apoi s-a restartat. dupa ce am vrut iar sa-l inchid a mers!

| ClaudiuBosu explică:

Da Dar atunci cand im arata 1 din 27 exemplu, peste o ora tot la 1 din 27 apare