| هوراس a întrebat:

Am Windows 7 Professional pe laptop. pot să dau un upgrade la windows 7 Ultimate fără licență, drivere etc.? dacă da, pierd toate jocurile, temele windows etc.?

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pe care dintre facilitatile pe care le are Ultimate si nu le are Pro ai de gind sa le folosesti?

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

Cele cu utilizarea a 35 de limbi diferite happy

| KodrutZ a răspuns (pentru هوراس):

Lol.

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

Ce lol? până la urmă e problema mea big grin dacă vrei să mă ajuți bine, dacă nu și mai bine happy

| KodrutZ a răspuns (pentru هوراس):

Lol ca mi se pare ridicol ca profesionalu' sa nu aiba suport multilanguage full. Astia de la MS sint mai dobitoci decit as fi crezut. Legat de problema ta, daca ai W7 Pro cu licenta, fa-ti un car de bine si plateste cei citiva dolari pina la licenta de Ultimate.

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

Dacă aș și ști cum... laughing de plătit nu e problemă big grin

| KodrutZ a răspuns (pentru هوراس):

Http://www.microsoft.com/ro-ro/default.aspx - sectiunea Asistenta?

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

Nu, eu am găsit în calculatorul meu (cu windows 7 professional) ceva de genul că pot upgrada windows-ul big grin trebuie să dau doar un key starter sau ceva de genul big grin windows-ul e cu licență big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate, daca foloseste un DVD cu Windows 7 Ultimate da doar upgrade la Windows-ul curent, daca nu alege optiunea de a se activa Win-ul automat pe net cand apare conexiunea nu este depistat ca e piratat. Nu ca as incuraja pirateria in domeniu, dar zic totusi ca se poate si fara sa fii prins. Iar prin optiunea asta de Upgrade nu se pierde nici macar ce este pe partitia C ( unde de obicei se afla Windows-ul instalat ).