| Andrei987789 a întrebat:

Am windows 7 si am apasat pe f10 si acolo a aparut optiunea de duplicate,am apasat din greseala si cand am apasat sa se reseteze acum imi apare tabul, ala de jos unde iti arata ora daca ai internet data si ce aplicatii sunt deschise, imi apare sus, cum sa il pun iar jos

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Simplu: trebuie sa te asiguri ca task bar (asa se numeste in engleza) este deblocat si apoi il agati (click stanga apasat continuu) si il muti unde vrei.

Vezi filmuletul acesta: https://www.youtube.com/watch?v=NgS6YPTd0R4

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tot din greseala nimeresti sa il pui jos.