| Иαяʋтσ a întrebat:

Am windows 7 si cand intru intru in joc mi se vede cu doua dungi negre pe margina.Cum pot sa fac sa mi se vada pe tot ecranul?Funda!

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Intri in optiunile jocului la,, graphic" si schimbi rezolutia in una care se potriveste mai bine formatului monitorului tau.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai placă video bună nu ar trebui să ai probleme, sau poate fi și de la joc, mai ales dacă e piratat.Succes

| Muwz a răspuns:

Pai poate datorita jocului.Nu poti sa il faci cum vrei tu. Funda?