| radubv_1701 a întrebat:

Am windows 7 si dupa ce mi se incarca START WINDOWS imi apare o fereastra neagra vreo 15 sec. Dupa ce dispare acea fereastra merge perfect. Ce imi puteti recomanda ca sa nu mai apara fereastra aia? MULTUMESC

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai windows 7 ce model? Este cu licenta originala? Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Spune-mi ce programe ai bifate acolo!
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

| radubv_1701 explică (pentru neluL):

Am windows 7 ultimate in romana. Nu am licenta originala. Nu gasesc MSCONFIG

| radubv_1701 explică (pentru neluL):

AM gasit sunt deschise: Hd audio control panel, system control manager, catalyst control center, bitdifender 2012, daemontools

| neluL a răspuns (pentru radubv_1701):

De la loader face asa! Adica cheita cu care ai activat windowsul si debifeaza de acolo Daemon Tools si apply/OK.