| Ady3zzza a întrebat:

Am windows 7 si nu gasesc unde se duc salvarile unde se duc cand salvez ca in my documents nu este in folderul gta 4 este dowr backmarch ceva de genu video si music parca dar sava games nu este pls ajutati-ma daca stiti pls dau fundaaaaaaaaaaaaaaa

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da o cautare si o sa gasesti unde s-au dus, daca s-au salvat undeva. Intotdeauna trebuie sa fie acolo unde le salvezi. Daca nu stii, cautarea este din Start/Search. Succes si numai bine.

| adriangabor92 a răspuns:

In c, program files

| allleeeee a răspuns:

De obicei se salveaza in My Documents /Downloads.

| Dumnezeu4ever a răspuns:

C:Users\(numele la pc-ul tau)\My Documents\Rockstar Games\GTA 4\savegames\
(acolo le am eu sper ca te-am ajutat)winking