| WeAreSmart a întrebat:

Am Windows 8.1 si nu ma pot deconecta de la skype. Imi zice ca sunt conectat pe Skype cu contul de Microsoft si ca pentru a ma autentifica pe Skype cu alt cont trebuie mai intai sa ma autentific si pe Windows cu alt cont Microsoft. Ce sa fac ca sa pot schimba contul Skype ca sa nu trebuiasca schimb si contul Microsoft?

1 răspuns:
| Paul_Paul_1997_KM7g a răspuns:

Pe Windows 8/8.1 Skype și Microsoft sunt legate între ele (nu am reușit să mă conectez la contul de Skype care este separat de cel de Microsoft). Problema este de design.
Deci nu prea ai ce face...