| missanna a întrebat:

Am windows 8 la laptop si astazi cand am intrat mi-a spus ca parola mi-a expirat si ca trebuie sa schimb parola.Dar eu nu am nici o parola si nici nu am avut.Ce sa fac help...trebuie sa vb cu mama ca e in Italia si mie dor de ea?

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

O parola nu are cum sa expire, probabil e vorba de licenta de activare. Windows-ul a fost cu licenta sau trial?
Sunt diferite programe pentru activare windows 8, trebuie sa intri in Safe Mode daca nu te lasa altfel si sa instalezi acel program, dar e posibil sa fie deja prea tarziu.