| CM2012 a întrebat:

Am windows 8 pro, si cand incerc sa instalez ceva(orice) imi da o eroare (ceva ce se afla in windows, system32...), sunetul nu-mi merge, iar cand introduc un Cd mi se restarteaza calculatorul. Repede ce sa fac,

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Windows 8=dureri de cap. daca w8 ce il ai instalat nu e o licenta reala te sfatuiesc sa migrezi la w7. in caz ca e o licenta reala scoate toata informatia din el si fa un recovery. il pui in stadiu de fabrica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google "problems with windows 8". Probabil ca este vorba de un sistem piratat, stiu ca au mari probleme oamenii cu 8, l-au pazit destul de bine cei de la MS.

| JucărieLEGO a răspuns:

Poate ar fi cazul sa stii sa aduci mai multe detalii de atat, altfel pot sa-ti raspund si eu rapid si prost: reinstaleaza Windows sau incearca alt driver de nu stiu ce! Faptul ca n-ai Windows original e irelevant pentru ce probleme ai.