| anonim_4396 a întrebat:

Am windows phone si niste casti cu microfon. Exista mufa sa bag microfonul si castile intr-un singur jack sa pot vorbi la mic in timp ce folosesc phoneul?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Casti cu microfon pe fir. Hands-free.

| CiocanN a răspuns:

Sunt căștile cu handsfree care au și microfon...caută pe eMAG sau pe la magazinele de telefoane

| WLMA a răspuns:

Ai nevoie de un Splitter 2 female - 1 male. Dar și aici ai grije să găsești unul care acceptă microfon: https://www.aliexpress.com/......79472.html

| anonim_4396 explică (pentru WLMA):

100$ esti neboon laughing

| WLMA a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut doar să-ți arat cum arată un din ăla, dar poate găsești și mai ieftin.

| monster62 a răspuns:

La unele modele de laptop-uri exista 2 mufe (mufa pentru casti si mufa pentru microfon), dar exista casti cu microfon, le gasesti in magazilele de electronica (poate si in lanturile mari de magazine, cum ar fi carefour), dar cel mai probabil gasesti casti cu microfon la altex, flanco sau media galaxy (media galaxy e doar in Bucuresti dupa cate stiu), iti urez bafta happy