| dRsClaud a întrebat:

Am World Of Warcraft si am patchul la 3.1.3,dar nu stiu cum sa il fac pana la 3.3.5a
Ma poate ajuta cineva sa-mi dea un link de download sau ceva si cum se procedeaza?

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Pe ce server vrei sa joci?

| Strumf a răspuns:

Le descarci pe toate de la 3.1.3 la 3.3.5a de aici : http://www.strategyinformer.com/pc/patches/worldofwarcraft/patch.html

PS : Uita-te in World Of Warcraft/Data/ si te uiti ce scrie acolo : enUS sau enUK sa stii pe care trebuie sa-l descarci.

| AnutzaTa a răspuns:

E simpu pentru ca deja a aparut versiunea 4.0.3 trebuie sa iei de pe net W.o.W-3.3.3.11723-to-3.3.5.1 Blizzard Downloader sau ceva gen, cauta pe google si gaseste. FUNDA?

| IoanS a răspuns:

Salut! Daca nu se updateaza singur, dezinstaleaza jocul si reinstaleaza-l. Este cel mai sigur...