| Vasile_Vlad_1993 a întrebat:

An intrat în pc... și am mărit memoria hardului ....Am pus o memorie virtuală....și de atunci mi sa restartat pcul și acuma nu îmi mai da sa dau windows normaly sau ceva de genul
de ce?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce ai pus? Hardul nu e memorie, e spatiu de stocare!

| itextrat a răspuns:

Intra in Safe Mode (apesi F8 sau Ctrl in timp ce porneste Windows) si modifica din nou memoria virtuala. Nu are rost sa o pui fixa, oricum Windows stie de cata are nevoie, asa ca pune- o dinamica si nu vei mai avea probleme.