| Freky a întrebat:

Antivirusul Malwarebytes' Anti-Malware este bun?

7 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Chiar foarte.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Malwarebytes' anti-malware este antimalware nu un antivirus. Dupa parerea mea, cel mai bun antimalware in 2010 va fi Malwarebytes' Anti-Malware.Antimalware este un produs mai simplu cu motor antimalware ce se focalizeaza pe programe spyware, trojans, toolbars, rogue si chestii nu extrem de periculoase.Eu mai folosesc pe lângă el(Malwarebytes' Anti-Malware) şi SUPERAntiSpyware şi Spybot Search&Destroy.

| watchmen a răspuns:

Da, este bun, dar nu pentru virusi
Este bun pentru spyware si worms, etc.
ps: nu este un antivirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super bun...este mai exact un stargator de virusi. crede-ma si eu il am si sterge vrusii ca carpa praful. sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Am avut nod 32 cu update la zi si cu anumiti virusi nu prea s-a descurcat sa-i stearga, numai sa ma alerteze. Dupa ce am scanat cu Malwarebytes' Anti-Malware dupa restart ia curatat pe toti.Recomand Malwarebytes' Anti-Malware. Consuma ceva mai multe resurse decat nod 32 in timpul scanarii. Dar e gratis iar, versiunea pro este mai ieftina decat orice versiune nod 32.

| Freky explică:

Funda la cel mai bun raspuns si va rog explicati puppy dog eyes

| TheBlueButterfly a răspuns:

Daa :X eu il am si sunt foarte multumita de elwinking