| Anutza_Ana_1996 a întrebat:

Aparat foto digital Fujifilm FinePix S2980, 14MP, Black; ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Nu stiu ce sa zic nu am avut asa ceva..in schimb am avut un Fujifilm c25 de 12MP si facea niste poze super faine si costa 200 lei deci iti dai seama.l-am dat si mi-am luat un Nikon si ma caiesc enorm ca facea poze mai bune fujifilmu..eu zic, ca merita daca ai bani sa-l iei are zoom mare, filmare hd..singura chestie nu-mi place ca are baterii..personal detest asta.

Fujifilm sunt ele chinezarii dar ti-am zis am ramas surprins de cat de bine facea pozele camera aia de 200 lei.

| Dorelpeleme a răspuns:

Nu te incurca cu fuji. sunt slabe

| Anutza_Ana_1996 explică (pentru Dorelpeleme):

Nu stiu ce sa zic, am auzit ca sunt foarte bune.