| Sonia822 a întrebat:

Aplicatia Photo Wonder, editor photo, are vreun update? Un alt nume? Am dezinstalat-o pentru a crea spatiu si acum nu o mai gasesc. O aplicatie cu aceleasi comenzi?

3 răspunsuri:
| Sonia822 explică (pentru Iote):

Aceasta e, are rating 4.5, dar acum la descarcari arata ``0`` desi inainte avea cateva zeci de mii. Nu ma lasa tlf sa o downloadez, iar daca intru pe link-ul tau, imi apare un mesaj cu ``conexiune nesigura``, bla bla, un aacator poate fura mesaje, poze, date de pe card, etc.

| Iote a răspuns (pentru Sonia822):

Si mie mi se intampla cand intru de pe telefon pe site-ul CFR. De rasul curcilor, pentru ca ala este sigur. Mai incearca. Poate reusesti.