| Crystal112 a întrebat:

Aplicatiile Android de pe Android market pot fi descarcate si pe calculator, daca da cum? au un sitem foarte dificil si nici pe telefon nu am reusit sa descarc nimic.
Am incercat sa caut mai sus cu "search" sa vad daca aceasta intrebare a mai fost pusa dar m-a tot redirectionat peste tot.

Răspuns Câştigător
| Alecsa11 a răspuns:

Nu cred ca merge sa descarci pe pc de pe Android Market. Incearca pe http://www.pandaapp.com/. Eu, inainte sa imi activez netul pe telefon, de acolo le luam. Acum iau direct de pe Android Market.