| Dontforgettosmile a întrebat:

Apple iPhone 5c vs Samsung Galaxy S4. Ce alegeti si de ce?

3 răspunsuri:
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Eu personal aleg Samsung. Sincer nu stiu de ce, ca toti colegii mei fitosi au iphone.

| enemircea39 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 pentru ca are un sistem de operare acceptabil și sunt multe aplicații free.

| FerrariFan a răspuns:

Galaxy s4, deoarece, fata de iPhone are un procesor mult mai bun, o camera foto mai buna in anumite privinte, are 1 GB de RAM in plus (se misca mai rapid), are capac si baterie care se pot scoate, este Android(poti sa ii schimbi interfata folosind un launcher). Detin un Galaxy S4 si sunt extrem de multumit de el. Personal iti recomand.