| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi o alegere buna daca mi-as cumpara un Samsung Galaxy Note? Vreau un raspuns cu argumente despre telefon si site-uri cu preturi. Raspunsul cu cele mai multe argumente si site-uri va primi funda.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Http://www.germanos.ro/e-germanos_ro/open/browse aici preturile variaza fata de companiile de telefonie mobila, iti mai zic ca daca iti faci abonament majoritatea mobilelor ti le dau gratuit.

| contvechiidc a răspuns:

Uite scrie tot ce vrei sa afli despre telefon http://www.flashgsm.ro/....../index.php