| Ornato a întrebat:

Are careva de aici laptop razer? Daca da, cum vi se pare, merita, ati avut probleme cu el sau chestii de genu?
(incerc sa ma decid...)

6 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Cred ca nu ai pe ce arunca banii:
https://www.emag.ro/laptopuri/brand/razer/c?ref=lst_leftbar_8354_222
un singur laptop si ala scump in ultima rautate cu toate ca e deja vechi de 2 ani
dar, fiecare cu fetish-ul lui, cine sunt eu sa iti spun pe ce sa arunci banii :P

| Ornato explică (pentru Brizbriz):

Stiu ca pe eMAG e doar 1. dar nu e ala modelul pe care il vreau.

| Brizbriz a răspuns (pentru Ornato):

Da, ai mai pus intrebarea:
https://www.tpu.ro/......romanesti/
si acolo ti-am dat link de amazon unde au o oferta variata si fac delivery si in Romania, doar ca te costa cel putin 12euro transportul

| Strwberrs a răspuns:

E prea fainnn! Cumpara-l, merita! Sunt foarte multumita de elhappy

| omuletulofficial a răspuns:

Eu am de la Razer, merge struna, i-am bagat inca 8GB Ram, sa duca bine Dead by daylight. Recomand daca esti casual gamer big grin