| StefNN a întrebat:

Are ceva daca dau repair la windows 7 cu un cd de windows 10?

5 răspunsuri:
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Nu merge

| flixbuster a răspuns:

Kit-ul de Windows 10 nu va gasi nici o instalare de Windows 10 (pe care o va cauta) pentru reparare. Cel mult iti va sugera un upgrade de la Windows 7 (pe care il va gasi instalat) la Windows 10.

| siriusblack98 a răspuns:

Ba daca tu reusesti, te vor angaja astia direct la NASA.O sa ma duc si eu sa alimentez masina mea cu motor diesel, cu benzina.O avea ceva?!

| StefNN explică (pentru siriusblack98):

Nu esti prost degeaba laughing
Ma gandeam ca pe fiecare cd e ceva kit comun de repair

| siriusblack98 a răspuns (pentru StefNN):

Corect...eu sunt ala prost..aia pe care ii duce mintea vor sa dea repair la ws 7 folosind un ws 10 -.-