| ShadowLoleris a întrebat:

Are ceva dacă folosesc Windows 10 Enterprise, deși nu am o firmă/companie/organizație?

Răspuns Câştigător
| ShadowLoleris explică:

Chiar nu are nimic. La varianta Enerprise primesti mai multa protectie si mai multe aplicatii integrate in sistem de operare ( gen Paint sau un KeyKeeper )

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

E ca si cum ai spune,, Are ceva daca port sort, dar nu sunt bucatar?". Daca vrei sa ai Enterprise, iei enterprise. Simplu.

| ShadowLoleris explică (pentru PainTech):

Poti sterge acest raspuns, cel de sus l-am marcat ca fiind castigator.
Doar am pus aceasta intrebare ca sa stiu (cine stie, ar fi putut sa fie ilegal sa descarc versiunea Enterprise daca nu am o organizatie.)