| OtraGheaLa a întrebat:

Are ceva daca las peste noapte o baterie externa si se incarca la maxim dar nu scot adaptoru din priza? Sau se opreste automat?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Se opreste automat, unele baterii externe au nevoie de mai mult de o noapte ca sa se incarce de la 0 la 100%, asa ca s-ar putea nici sa nu se incarce complet...

2 răspunsuri:
| ToANewUnderstanding a răspuns:

Se va opri singura, iar timpul de incarcare depinde foarte mult de transformatorul care alimenteaza bateria si de tensiunile de alimentare pe care le accepta bateria.

| andreeatudor a răspuns:

Buna seara, o sa se opreasca singura in timpul incarcarii o seara frumoasa,.