| AlecsAnndru a întrebat:

Are ceva daca sting calculatorul tinand mult pe butonul de la unitate pana se stinge? Funda!

Răspuns Câştigător
| Hellp a răspuns:

Trebuie să-l stingi din Start, aşa îşi va închide/opri singur ce are de oprit. Dacă-l forţezi, vei închide şi el programele forţat şi nu este tocmai o idee bună big grin

1 răspuns:
| Cepreaga_Paul_Andrei_1991 a răspuns:

Nu se intampla nimic... presupun ca problema principala la tine este ca pc-ul nu se inchide din meniul windows-ului si folosesti butonul, recomandare: instaleaza-ti alt windows, iar daca nu ai timp de fiecare inainte sa il inchizi din meniu ii dai restart, apoi selectezi shut down;-)