| Louys a întrebat:

Are ceva daca tin unitatea sub birou?
Ar trebui sa o tin pe birou?

Răspuns Câştigător
| Edmonds2342 a răspuns:

Poți sa o pui unde vrei, atâta timp cât gurile de aerisire (adică părțile perforate ale carcasei unității) nu sunt acoperite și se permite circulare aerului prin ele. Nu uita sa o mai aspiri din când în când. Fundă? big grin

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu o am sub birou intr-un loc special. Ideea este ca in spate sa aiba aer, sa nu fie inchis.

| anonimg a răspuns:

Sa nu o pui in birou. happy
Eu tot sub birou o tin.

| LPCTSTR a răspuns:

Noup, pune-o unde vrei.

| NLS a răspuns:

Eu o tin pe birou, e mult mai ferita de praf.
O curat cu compresorul de aer comprimat cam la 18 luni.
Daca as tine-o pe jos, ar trebui curatata mai des.

Nici sub birou nu o doare burta pe de alta parte, mai ales daca ai un amarat de cooler stock dupa care nu plangi cand il pierzi.

| aXy99 a răspuns:

Este irelevant.

| UnholySaint a răspuns:

Poti sa o sciti si pe geam daca vrei.