| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva cont de DIGI ca să înregistreze emisiunea "Gala Umorului" de pe TVR 2? Pe AceStream transmisiunea nu este bună ca la televizor, pe YouTube sunt ediții vechi și pe tvrplus.ro emisiunea nu are drepturi de difuzare.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti vedea gala umorului pe Youtube cine crezi ca stă sa inregistreze emisiunea aia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pe YouTube nu poți viziona edițiile noi, unde sunt alte momente.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am dar din pacate am alergie severa la tevere
iar cand e vorba de o emisiune IMBECILA produsa de tevere alergia mea devine extrem de severa
si cred ca trebuie sa fi un neo-comuist extrem sa te uiti la canalul ala ILEGAL de rahat (de ce ilegal? pentru ca difuzeaza reclame, asta la modul ca fiecare abonament de curent din tara asta plateste abonament la MF tevere, dar tot dau reclame, syktyr cu spume la cei care se uita angry )

| lamasanustefan a răspuns (pentru Zuzu1991):

Ai dreptate frate