| Jameson a întrebat:

Are cineva internet de la rds cu latime de banda 50 mbps? cum merge? Ati fost pe la cineva care are cu 100 mbps? se vede diferenta mare? Eu acum am Vodafone mai stau si la sat si la oras. Eu am avut acu vreo 2 sau 3 ani de la rds cu 100 mbps dar acum as vrea sa ma leg din nou, dar as dori cel cu 50mbps.

Răspuns Câştigător
| CrYsTyYy a răspuns:

Doar viteza de downloadare este diferita.Adica daca ai pe 50 mb ti se downloadeaza cu 5 mb si daca 100 cu 10. Diferenta este ca daca iei pe 100 iti da si modem de internet si il folosesti pe laptop daca vrei.

1 răspuns:
| byutsaa a răspuns:

Buna...eu am rds.am avut 100 mbps si mergea foarte bine, acum imi merge cu 50-54 deoarece am bagat wireless pe 3 pc'uri + telefoane si nu vad nici o diferenta, merge la fel de bine.