| bianka_6461 a întrebat:

Are cineva jocul "singles filrt up your life"? pentru ca mi l-am luat de curand dar nu stiu sa il joc. Daca stie cineva sa ma ajute si pe mine please. adica mai bine zis daca stie cineva ce trebuie sa fac in acest joc sau sa imi dati un site unde m-as putea uita la ajutor, sau sa ma ajutati pe mess cei care stiti.

5 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Dupa cum a spus si cosmotel si dupa cum spune si povestea initiala a jocului, tu te-ai certat cu partenerul. Deh se mai intampla. Iar acum trebuie sa joci jocul, trecand prin anumite "checkpointuri" (ii cumperi niste ghivece de flori la partener, il impresionezi cu o masa copioasa si mai multe, vezi ca iti spune jocul exact ce sa faci pentru pasul urmator.) App, pentru ca la inceput m-am incurcat si eu. Vezi ca e un telefon. La inceput trebuie sa suni un prieten si iti va da el anumite ponturi ce trebuie sa faci. Il gasesti pe dulapiorul de langa baie. In rest poti sa faci cu "singles-ul" tau tot ce iti trece prin cap. Mie imi placea, cand intra partenera la dus sa ma duc si sa imi pozitionez "single-u" in baie. Mama ce mai craonea aia cand iesea de la dus rolling on the floor. Jocu e amuzant, dar te plictisesti repede de el. SI pana si in joc dureaza cam mult pana aduci fata la pat. Eu nu m-am abtinut si am bagat cheaturi devil rolling on the floor.

| bianka_6461 explică:

Stiu acest lucru insa nu ma prea intereseaza...doar ca in sims stiam ce trebuie sa fac, insa aici nu cunosc scopul acestui joc

| bianka_6461 explică:

Imi ziceti si mie cheaturile please ca am cam inceput sa ma plicti de acest joclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti minora nu ai voie cu astfel de jocuri laughing

e un fel de sims... doar ca poti face si SEX... incearca altceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este prea usor... deoarece ii poti controla pe am2... deci. pana la urma tot la sex se ajunge laughing