| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva Kindle Paperwhite? Am pus pe el niște PDF-uri, am trimis pe adresa de mail @kindle.com și am scris la subiect "convert". Unele se văd ok, altele jalnic, adică au fugit cuvintele aiurea. Mai sunt alte modalități? Ce se întâmpla dacă am spus sa le convertească, le-a convertit in epub sau cum? Voi cum faceti? Multumesc

3 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Foloseste Calibre. Vezi ce iese cu el

https://calibre-ebook.com/

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Te sfătuiesc și eu să folosești Calibre. Ar putea ajuta, deși cu pdf-urile este discutabil, sunt mai deosebite de felul lor.

| Bondarel99 a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Nu merge, am numai PDF-uri si nu mi le gaseste.