| Alexandra_Andrei_1990 a întrebat:

Are cineva laptop Acer Aspire E1-531 (1.8 ghz, 2 gb ram ) si poate sa imi dea si mia o copie dupa Cd cu Drivere, cd eu nu-l mai am, am formatat laptopul si am folosit programele, slimdrivers- si device doctor, chiar am descarcat driverele dupa acer.com, si nici nu sunt aceleasi versiuni care sunt pe cd original fata de internet. mersi

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ok. pe la ora 15-16. bine?

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza teamviewer si iti instalez driverele optime si iti optimizez laptop. trebuie sa mearga bine daca sistemul operativ instalat e ales bine, in sensul ca laptopul indeplineste cerintele minime pentru sistemul instalat. astept raspunsul tau.

| Alexandra_Andrei_1990 explică (pentru gelu1970):

Azi sunt toata ziua online. happy,

| Alexandra_Andrei_1990 explică (pentru gelu1970):

Da.

| gelu1970 a răspuns (pentru Alexandra_Andrei_1990):

Ok. pe la ora 15-16. bine?

| gelu1970 a răspuns:

Buna, mai esti on? daca esti da drumul la team viewer si spune-mi id si pass, poti sa le trimiti prin mesaj privat daca esti mai linistita.

| gelu1970 a răspuns:

Buna. esti on? ce ai rezolvat? nu trebuie sa instalezi windows de atatea ori. home premium sau professional eu cred ca sunt cele mai potrivite. ce versiune ai acum? ai instalat toate driverele?

Răspuns utilizator avertizat