| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva router wifi 6 de la digi? E mai bun? Ce viteza are pentru device-uri wifi 5

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

E bun.
Are viteza pe care o platesti.

| Zuzu1991 a răspuns:

TRE' sa dai la pedale pentru wifi 5 big grin

| RealKing01 a răspuns:

Detin router wifi 6 de la DIGI firma Huawei si pe laptop-ul sau pc-ul tau personal ai viteze de 946 mpbs cea mai mare viteza, daca ai cont digi dai comanda ca esti norocos ca esti la digi iti multumim!

| anonim_4396 explică (pentru RealKing01):

Pai aia e prin ethernet, prin si pe parciu asta care il am acum dar ma intereseaza sa nu mai dea crash si sa fie viteza wifi mai mare si la mai mare distanta