| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva samsung j770? eu tocmai am primit unul, si mi-a trimis o fata un folder, sau fisier, nu stiu exact ce e, care poate face alea din meniu sa fie, in loc de formele lor standard., inimioare sau ursuleti. Dar la mine nu merge, de ce? ca la ea merge, desigur ea ere nokia big grin

1 răspuns:
| Sebby_6032 a răspuns:

Nu iti merg temele din cauza ca telefonul tau are alt sistem de operare fata de Nokia si nu le suporta. daca ai cablu de date la telefon, cauta pe net si vei gasi o multime de teme. daca nu ai, incearca sa trimiti teme de pe alt telefon tot Samsung. Sper ca te-am ajutatwinking