| blue29 a întrebat:

Are cineva setarile de internet pentru un nokia 7020? Internet de la cosmote. Am dat mesaj, am primit setarile, am salvat si am repornit telefonul dar tot nu se conecteaza. Ce ar trebui sa mai setez sau ce modificari sa fac ca sa ma pot conecta la internet de pe telefon? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| blue29 explică:

Am rezolvat. Am mai trimis sms o data pentru a primi setarile si am procedat la fel. afisati-memorati si apoi am inchis si deschis telefonul. Nu stiu de ce nu a mers prima data dar e bine ca amerge acum. big grin

| primaru a răspuns:

Poti sa suni orange, Vodafone sau cosmote