| alex495 a întrebat:

Are cineva smartwatch? Vreau sa mi cumpar un sh de pe net. Am gasit unul S2 gear si m ida si curea metalica la el, chestia e ca are 2 ani ( numai e in garantie) dar din fotografii pare in regula. Ma gandesc software sa nu ai probleme ( miste mai greu etc). Intrebarea e, la ce sa ma uit in special cand o sa ne vedem inainte sa l cumpar?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia pe cineva cu tine, care are smartwatch, ca sa nu risti sa iei teapa.
Sub nici o forma nu trimite banii prin posta, fa tot posibilul sa dai banii, numai dupa ce ai caesul in mana si-l verifici.

| alex495 explică (pentru Violleta2022):

Nu cunosc pe nimeni cu smartwatch de la mine din oras asta i treaba