| kitten15 a întrebat:

Are cineva tableta Samsung Galaxy Tab 2 7.0? Dupa ce deblochez tableta, imi apare o pagina cu widget-uri si pe langa pagina aia, cand glisez in stanga sau in dreapta mai sunt si alte pagini goale. Vreau sa stiu cum le pot sterge. Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| BabitauBabitau a răspuns:

Nu poti sa le stergi dar poti sa pui widgeturi pe ele apasand cu degetul prelung.

| kitten15 explică (pentru BabitauBabitau):

Mersi :* Si ce casti imi trebuie la ea? (daca ai idee)

| AlexandraDianca a răspuns (pentru kitten15):

Vezi ce fel de mufa are si incearca mai multe tipuri. Daca nu merge nici un tip incearca sa reglezi soft-ul din setari.

4 răspunsuri:
| kitten15 explică:

Si ce fel casti imi trebuie la ea? Am incercat cu unele de la Nokia pe care le aveam, dar se aude aiurea.

| BabitauBabitau a răspuns (pentru kitten15):

Nu ti'au dat casti la ea? eu mi-am cumparat tableta dar mi'au dat si castile originale..sunt bune happy