| alexloyal a întrebat:

Are idee cineva cum creez un cod fbml in facebook pentru a adauga un buton "become a fan"?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Click aici si verifica al 6-lea post (de sus in jos) : http://forum.developers.facebook.com/viewtopic.php?id=27462

Sper sa te ajute.
Succes! :)

| Sanyi_6171 a răspuns:

Buna, eu chiar acum în zilele astea în colaborare cu o echipă de informaticieni vrem să traducem o pagină prin care vei putea face acest lucru, aproximativ uşor şi toate vorfi descrise în limba română.