| adiboss02 a întrebat:

Çare Iphone 6s sau Samsung s7?

26 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Samsung

| eusuntcipi a răspuns:

Iphone 6s deoarece este mult mai bun ca S7, daca cumva vrei sa optezi pentru un Samsung, ia-ti S8.

| Elipsee a răspuns:

Iphone 6, nu iti recomand Samsung-ul la capitolul camera si performanta in jocuri

| SecretDarky a răspuns:

S7

| Aslam a răspuns:

S7.

| TheDragonsss a răspuns:

IPhone 6s
Depinde acum ce fel de sistem preferi.

| David1331 a răspuns:

S7 e mai bun și la performanta și la camera foto. Nu asculta fanii aia IPhone care zic la toți sa cumpere doar iPhone

| Nevroza a răspuns:

Samsung s7 e mult peste iphone 6s.

| ZeeRyy a răspuns:

Iphone s6 parerea mea e mai mult pentru lucru (nu neaparat). Samsung s7 e mai mult pentru jocuri

| adiboss02 explică (pentru TheDragonsss):

Am avut doar Android! Ce parere ai? Sa iau sau nu iphone?

| adiboss02 explică (pentru SecretDarky):

De ce?

| adiboss02 explică (pentru Aslam):

De ce s7?

| Aslam a răspuns (pentru adiboss02):

Cinci motive :
- Elegant și compact
-Cel mai bun display din piață + rezistență la contactul cu apa și praful
-Una dintre cele mai bune camere foto și video
-Raport preț / specificații
-Conectivitate ridicată + autonomie bună
Samsung are cele mai bune telefoane, toata lumea stie asta. Dar acum tu decizi ce vrei sa folosesti. big grin

| adiboss02 explică (pentru Aslam):

Am auzit ca Iphone merge mult mai bine..nu se blocheaza

| TheDragonsss a răspuns (pentru adiboss02):

Și eu am avut Android doar pana acum 2 luni, când mi-am luat un iPhone 6s. Și sunt foarte mulțumită. Este o diferența foarte mare. Ma refer ca nu sunt bug-uri. Calitatea foto este înaltă, este un telefon elegant.
Dacă ai mai avut doar Android, eu zic sa încerci și ios. Nu o sa regreți. Merge foarte bine, iar la jocuri este destul de bun. Nu o sa ai lag deloc, la orice joc.

| Aslam a răspuns (pentru adiboss02):

Iar Samsung se blocheaza? rolling on the floor Amice, am s7 de cateva luni bune si nu am avut vreo problema cu el. Telefonul ala este perfect. Iphone niciodata nu va ajunge la nivelul lui Samsung. Poti sa dai si tu un search pe google si vei vedea ca peste 65% dintre utilizatorii de telefoane au ales Samsung peste Iphone.

| DoarAlin a răspuns:

Samsung s7 fără discuții.

| adiboss02 explică (pentru TheDragonsss):

Ce telefon ai avut inainte? La ce pret ai achizionat iPhone.u'?

| TheDragonsss a răspuns (pentru adiboss02):

Am avut multe telefoane înainte. Dar ultimul a fost un Asus zenfone 2 laser de care am fost foarte mulțumită.
Am iPhone 6s varianta de 64 gb. In magazin este 3100 lei, dar l-am luat cu 1500 lei, de la un tip din constanta care pusese anunț pe olx. Telefonul este nou, mi-a spus ca le aduce din afara la licitație. Și le vinde mai ieftin in România.
Îl am de 2 luni și nu am avut nicio problema cu el. Când l-am luat, i-am făcut și test gsm.
Îți recomand iPhone, nu vei regreta. Sunt foarte bune, din toate punctele de vedere. Și nu spun asta pentru ca sunt fan Apple sau ceva...
Este primul meu iPhone. In rest, am avut Android. Am vrut sa încerc și acest sistem.

| adiboss02 explică (pentru TheDragonsss):

Tipul din Constanta are telefoane sigilate? Cu garantie?

| TheDragonsss a răspuns (pentru adiboss02):

Nu. Dar sunt noi. Are câteva sigilate. Și are Sony, iPhone si Samsung

| TheDragonsss a răspuns (pentru adiboss02):

Și la unele are și garanție

| adiboss02 explică (pentru TheDragonsss):

Unde il pot gasi?

| TheDragonsss a răspuns (pentru adiboss02):

Nu ma lasa sa pun link aici.
Ai whats app? Ca sa îți pot trimite

| adiboss02 explică (pentru TheDragonsss):

Nu dar poti scrie aici care si de ce

| TheDragonsss a răspuns (pentru adiboss02):

Caută pe olx: iphonesell2209