| Kadxss a întrebat:

Are slot pentru cd? https://altex.ro/......AP4ML83EA/

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Parca "ai dat comanda". Ai dat de asemenea si "cancel" sau n-a ajuns sau? Nu are unitate optica.

Bula
| Bula a răspuns:

Laptopurile mai noi nu au nici loc pentru unitate optica (CD/DVD).

Ca la orice laptop sau PC se poate conecta unitate optica EXTERNA pe conexiune USB sau ounitate interna prin intermediul unui adaptor IDE /SATA la mufa USB.

| RAY a răspuns:

Ce sa faci cu unitatea optica, totul e pe usb hard, stik, unitate optica externa etc
daca nu are dvd rw nu are slot clar