| c0pil1n a întrebat:

Are vreo legatura internetul cu drop-urile fps din jocuri?
Se tot blocheaza orice joc in modu online.
Am ps4 pro si un monitor Asus 75 hz 1 mersi freesync. Si nu inteleg de ce nu imi stau fps-urile fixe la 60.
Am drop de la 60 la 20 30.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai net de proasta calitate sau serverele de vina

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu,n-are treaba
Daca net-ul mergea prost jocul se misca la fel de fluid doar ca tu la fel ca si ceilalati jucatori ramaneati pe loc.

Dar totusi nu-mi dau seama cum este posibil ca pana la urmna este PS4 PRO laughing

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Incearca cu un rebuild data base. Ori baga cablul de la internet in ps, dar din cate stiu eu nu are legatura ping-ul cu fps-urile.

| RAUL28823883884 a răspuns:

Salut, depinde de joc, doar unele ruleaza la 60 fps-uri, altele la 30 si chiar si acestea pot avea drop-uri ce cred ca spui tu e legat de conexiunea la internet slaba, nu cred ca exista jocuri care ruleaza la peste 60 fps-uri pe ps4.